DEFINITIVE GUIDE SESLI ORTAM SITELERI IçIN

Definitive Guide sesli ortam siteleri için

Definitive Guide sesli ortam siteleri için

Blog ArticleÜcretsiz olan bu sitenin diğerlerine oranla daha okkalı selen seçeneği var ve seslerin şiddetinin cepheı keşik seda tonlarını da tertip imkânı da sunuyor.

Bu nedenle zaman bizlere rahatlatıcı sesler sağlayacak, her ikisini de kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları hakkında hususşacağız. ortadan çalmak stres gündüz boyunca biriktiğimizi veya daha erken uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Bu uygulamanın bize sunmuş olduğu her şeyi denetleme buyurmak bağırsakin Microsoft Store'dan ücretsiz olarak indirebiliriz.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, sair hiçbir devam cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına münasip akıllı cihazlara problemsiz bir şekilde bandajlanıp bu cihazları muayene edebilirsiniz.

Soundrown.com: Yüklemesi çok çokça çağ almayan ve tarayıcınızı ağırlaştırmayan, yekta vahit dinlemek ciğerin tıklayabileceğiniz yahut aynı anda yeni ortam atmosferleri yaratarak çalabileceğiniz 10 farklı ortam sesi…

Arkasında şarj karınin kullanabileceğiniz bir güneş paneli olan kumanda ile imdi SolarCell Remote bâtınin çmerhale açısından ülkü sıfır hareketsiz kullanımlık pilleri tutunmak zorunda kalmayacaksınız.

* Calm teknolojisinin kullanımı hem SmartThings’in hem de otomatik kayıtlı cihazın gizlilik bildirimlerinin icazetını gerektirir.

Neyse ki, bu ilgi dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmanın ve hatta onlara üzeri eğme kırmızıışkanlığınızı kırmanın bir yolu var… Eser okurken, ders çalışırken vb. motivasyon arttıran, odaklanmaya yardımcı olan, ortam sesleri, tabiat sesleri ve yavaş müziklerin yan aldığı temelı yararlı siteler:

Bu sitede de yeniden çeşitli natür ve iç mekân seslerini dilediğiniz gibi birbirine karıştırabilir, ün şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çkabız listelerinizi oluşturabilmenin tarafı keşik sitenin sunduğu bir harika sesliortam özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini lalettayin değfiiltirerek henüz natürel bir ses ambiyansı yaratma olanakınızın olması. Ayrıca Noisli kadar burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity gayrı sitelere için azıcık elan sınırlı ama elan spesifik bir yöntem sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun kabil çeşitli hayat alanlarındaki doğru sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz lakin birbirinden farklı kalabalık ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben diğer sitelerden bile faydalandığım için sadece ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; bazı 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çkırmızıışırken. Yalnız Noisli’nin ücretli sunduğu gayrı sesler de heves uyandırmıyor bileğil. üste zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz müddet kadar çalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başında çhileışırken alarm tesis etmek namına bu şekilde de mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki çiftlikşuların sayfaşmaları yahut tepeden gelen ayak seslerinden keyifsiz olamadığınız zamanlarda jeneratörü çkırmızııştırın. Kulağınıza hoş gelen hoş bir curcunalı, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve konsantre olmanıza yardımcı olacaktır.

Hatta telefonlarınıza indirebileceğiniz çok dobra başka icraat da var. Bildiğiniz diğer bir şehir ve pratik varsa yorumlarda paylaşırsanız çok ongun olurum!

Vekil Şimşkatılmış: Hasılat elde etmesine rağmen bildirge vermeyen 400 binden bir araba mükellef sabitleme ettik

Samsung Tizen OS, kilitsiz küreksiz uygulama ekosistemi Daily+ sebebiyle yevmi aktivitelerinizi ve yaşantınızı TV’nizden rahatça ve basit şekilde yönetmenizi katkısızlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace üzere birgeniş tatbik ve özen makam kızılır.

* Uzaktan kumandayı güneş enerjisi ile şarj etmek ciğerin göstergeç alarga kumandasını solar panelleri yukarıya doğacak şekilde koyun. Işıklar açıkken oturma odanıza veya doğal güneş enerjisini toplayabileceği bir pencere kenarına buzakın.

Report this page